Obľúbeným nápojom sa stal v poslednej dobe radler. Tak ako všetky známe pivovary aj Samsom ponúkol svojim zákazníkom tradičné príchute radlerov. Tento rok však prekvapil netradičnou kombináciou konope, piva a jablka. Z tejto kombinácie vznikol jedinečný radler Špeck, ktorý je určený hlavne pre mladšie generácie. Marihuanový Špeck svojou odvahou šokuje a priťahuje zároveň.
Samson posúva hranicu bežných radlerov ešte vyššie a zákazníkom ponúka zaujímavé miešané nápoje vytvorené špičkovými barmanmi, ktorým jednoducho neodoláte. Ochutnajte Samsoneister, Long Lemon Beer, Čiernu vdovu alebo Dlouhej kouř a dajte pitiu piva nový rozmer.
Novinkou v ponuke je nefiltrovaný pšeničný ležiak Samson HefeWeizen, vyrobený podľa tradičnej bavorskej receptúry. Vyznačuje sa výraznou plnosťou , typickým svetlým zakalením s ovocno medovým nádychom a bohatou penou. Tradícia weissbier (biele pivo) vznikla u germánskych kmeňov už v 11.storočí.
Prinášame vám jedinečné nápoje vďaka ktorým sa naplní váš bar, klub, či reštaurácia k prasknutiu.
V prípade záujmu o viac informácií ohľadom veľkoobchodnej spolupráce nás kontaktujte e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky 0904 187 908.
So Samsonom ponúknete svojim zákazníkom to, čo u konkurencie určite nenájdu.
 

Výrobcovia


Cattin

Akcia

doprava zdarma

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Telefón: 0911 229 806 
Email: info@grandvin.sk
Web: grandvin.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber našich
noviniek e-mailom.

 

Newsletter odosielame prostredníctvom MailChimp.

Portfolio Highlights