O mede a jeho antibakteriálnych účinkoch sa vie už od nepamäti. Najdôležitejšia vlastnosť medu je jeho osmotický účinok. Vytvára totižto nepriaznivé prostredie pre baktérie, keďže vstrebáva vodu - preto v mede žiadne baktérie “neprežijú. Ďalší prvok medu je Glukózooxidáza, ktorú produkuje hypofaryngeálna žľaza včiel, ktorá katalyzuje premenu glukózy, vody a kyslíka na kyselinu glukuronovú a na peroxid vodíka, začo vďačíme antibakteriálnym účinkom.

Českobudějovické pivo Samson

Chcete pre váš podnik niečo výnimočné?
Ponúkame Vám kvalitné české pivo Samson vyrábané v českobudějovickom pivovare Budějovický měšťanský pivovar s tradíciou od roku 1795. V ponuke sú tradičné svetlé  ležiaky, tmavé pivo, ale aj netradičné pivné nápoje, ktoré vám neponúkne žiadny iný slovenský, ani český pivovar.

Gurmánske špeciality

Topinambury môžeme konzumovať  surové, varené alebo v podobe nejakého zaujímavého prevažne sladkého produktu. Jedlá z topinambura nájdete vo vychytených zahraničných reštauráciách. V reštaurácií s neuveriteľnou historickou atmosférou Domaine de Châteauvieux, ktorá sa nachádza neďaleko Ženevy, vám ponúknu topinambur v kombinácií so vzácnymi a u gurmánov veľmi cenenými  hľuzovkami.  Šéfkuchár reštaurácie Miramonti l'Altro, ktorá sa nachádza na severe Talianska, vám pripraví jedinečnú rybaciu polievku s mandľovým mliekom, šafranom a topinamburom. 

Výrobcovia


Cattin

Akcia

doprava zdarma

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Telefón: 0911 229 806 
Email: info@grandvin.sk
Web: grandvin.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber našich
noviniek e-mailom.

 

Newsletter odosielame prostredníctvom MailChimp.

Portfolio Highlights